Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Безкоштовні схеми в інтернеті
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Голочка



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 2:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що ж тоді означає словосполучення "авторська вишивка" на обгортці рушничка? І як же відрізнити такі схеми від справді авторських розробок Настуні? Хіба на них не те ж саме написано?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер січня 03, 2008 6:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Саме через це він і знятий з продажу!
Проте ці орнаменти зустрічаються в серветках чи як частина інших узорів, подекуди в зовсім іншій кольоровій гамі, а як орнамент до мініатюрних рушничків - запропоновані нами. Звідси й помітка "авторські".
Ті схеми, що надходять до продажу під грифом авторських - і є авторськими й там вказано автора, їх два (Вишневська, Михальчишина). А традиційні рушники - це відтворення традиційних для певного регіону (з підбором кольорів на розсуд редакції, та внесенням деяких необхідних змін чи доповнень).
А взагалі, по суті, яка різниця, хто автор, для пресічного користувача (майстра-вишивки). Це питання зазвичай бентежить лише тих, хто охочий використати чужу розробку як власну....

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Голочка



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 5:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не згодна, питання авторського права цікавлять не тільки його порушників (я б навіть сказала, що їх вони навпаки не цікавлять), от юристів, наприклад.
До речі, Ви обіцяли викласти під Новий рік схеми зібрані на Чернвгівщині датовані початком 19- середина 19 століття.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vitysik



З нами з: 06.02.08
Повідомлень: 12
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 06, 2008 11:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зараз є програми для розробки схем на компютері, якщо я власноруч розроблю схему і викладу її на свому сайті чи на чийомусь сайті, який присвячений саме вишивці для того щоб його безкоштовно використовували та скачували з нього безкоштовні схеми, це хіба погано? Я знаю декілька сайтів з безкоштовними схемами, і вже маю багато в свому архіві, проте я купляю журнами "Настуня" і мені не шкода, щоб хтось цим користувався. В інтернеті, як і в журналах, завжди вказується автор схеми, це ж нормально. Майже всі інтернет сторінки з безкоштовними схемами мають якійсь ліміт скачування та якісь певні правила користування, і я рахую що ділитися схемами в інтернеті не тільки можна, а й треба.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа березня 12, 2008 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ділитись своїм (розробленим власноруч) звичайно, можна! А порушувати права розробника, дизайнера, видання не просто не можна, а ще й протизаконо! В цивілізованих країнах на сайтах вивішують безкоштовні схеми дизайнери задля того, аби ознайомити з якістю своєї роботи, виробники - ті схеми що перестали бути комерційними, чи навпаки, задля того, аби підвищити продаж муліне чи тканини. А в пострадянському просторі, купивши журнал за 9 грн над яким я 2-3 місяці працювала, до тогож не сама - викладають в інтернет скановані схеми разом з віршами. Перепрошую, Ви б ще додумались мої вірші видавати книжками під власним ім'ям, по суті, це рівносильні вчинки. І при цьому роблять круглі очі Shocked , "-а ШО, я ж придбала?", так, але робилось для того аби не тільки Ви придбали!
Повага до інших починається з поваги до себе!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 2:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Орнамент сорочка для шкільних виступів (дитяча на хлопчика)
Походження узору невідоме.



sorohka-1.jpg
 Описание:
 Размер файла:  123.86 KB
 Просмотрено:  38242 раз(а)

sorohka-1.jpg



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер травня 15, 2008 2:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще однин узор для дитячої вишиваночки.


sorohka-2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  145.12 KB
 Просмотрено:  38240 раз(а)

sorohka-2.jpg



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа травня 28, 2008 10:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В розділі "Вишивка Хрестом" є мої схеми для безкоштовного скачування.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 13, 2008 8:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://flyfolder.ru/7694597 Схема "Захід сонця" в ПМ
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
larisik



З нами з: 24.11.10
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: середа листопада 24, 2010 1:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго всем дня! Тема на самом деле острая, и я согласна с тем, что разработчики схем ДОЛЖНЫ получать за свой труд деньги, но в реасльности... Хотя, к примеру, у некторых форумов есть договоренность с разработчиками о НЕРАСПРОСТРАНЕНИИ их схем, и форумы соблюдают эти правла. От себя могу добавить, подобный вопрс можно решить (хотя бы частично) улучшив качество услуг, предоставляемых разработчиками, а именно, начать-таки продавать схемы (качественные сканы или в РМ) в ЭЛЕКТРОННОМ виде (по e-mail), благо что деньги в эл. виде уже пересылаются. В настощий момент купить эл. схему можно только на амерканских сайтах. Лично для меня другой возможности купить схемы ваших рушников нет - я живу в Москве. Да и схем, к-е мне понравились, у вас в наличии нет, т.е. я даже не могу осавить заказ в ЛИСТЕ ОЖИДАНИЯ. И что мне делать? КАК приобрести ваши схемы? Вот и вынуждена бороздить И-нет в их поисках. А вы (разработчики)лишаетесь возможности заработать неплохие деньги - ведь ваш бизнес расширится до размеров всей планеты - Украинские диаспоры есть везде!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2011 11:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Актуальні зауваження, та як завжди є НЮАНСИ.
По-перше, продаючи схеми в листах, їх можна з однаковим успіхом відправити куди завгодно, де є поштове відділеня і вартість просто смішна. Друкувати на принтері буде значно дорожче.
По-друге, мене не влаштовуе оплата моєї праці в аморфних електронних грошах, за них до супермаркету не підеш, іх необхідно переводити в готівку, а хтось задумався який % втрачається при цьому? Може хіба всі роботодавці платять електроними грошима, тоді не питання.
По-третє, ті хто дійсно хочуть оплатити та отримати схеми, їх отримують. (до нас приїздили з Росії (Москви, Хабаровська, Владівостока, Пітера) Канади, Австралії і в ще більшу кількість як віддалених так і близьких країн ми надсилали листи з схемами та журналом), тож проблема вигадана.
І останне. Якщо якісь М. Пупкіній не лінь сканувати для викладення в мережі придбану схему чи журнал, то ще менше зусиль знадобиться для викладення електроної версії. (Ще є умільці, що замінивши 1, 2 хрестики, видають розробку за свою.) Є споживачі і є шаровики, перші обирають і домовляються, як би зручно для себе придбати, другі витрачають години, дні, місяці для отримання того ж, але "на шару", і їм байдуже ВСЕ - і ціна і доступність, і виробник, і закон (Паразитуючі види рослин і тварин завжди були нормою, а відтак і паразитуючі люди НОРМА).
Я не збираюсь когось переконувати оплачувати зроблену мною чи кимось іншим роботу, так само як не буду розповідати кліщеві, що пити чужу кров не добре і як наслідок може бути не лише сите черевце, а й чийсь пінцетик.
Ви не поважаєте чужу працю? Виправляти це вже пізно! Шкода!

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
larisik



З нами з: 24.11.10
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 24, 2011 8:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оксана, почему Вы позволяете себе сравнивать меня с клещами? Я не выкладываю Ваши схемы в и-нете, не рассылаю их. Я всего лишь хочу купить несколько схем рушников: ЧР-05, ЧР-06 http://www.nastunya.com/ua/shop/prod/1895/ , но с июля 2010 г. их нет в продаже...

И прежде чем продолжить дискуссию, ответьте мне,п -та, на несколько вопросов:
1. Со сколькими форумами за последние полгода Вы (или Ваша фирма) договорились о НЕРАСПРОСТРАНЕНИИ схем?
2. Аналогичный вопрос в отношении файлообменников
3. Сколько раз Вы (или Ваша фирма) подавали в суд на людей, которые незаконно используют схемы?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2011 10:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

larisik написав:
Оксана, почему Вы позволяете себе сравнивать меня с клещами? Я не выкладываю Ваши схемы в и-нете, не рассылаю их. Я всего лишь хочу купить несколько схем рушников: ЧР-05, ЧР-06 http://www.nastunya.com/ua/shop/prod/1895/ , но с июля 2010 г. их нет в продаже...

И прежде чем продолжить дискуссию, ответьте мне,п -та, на несколько вопросов:
1. Со сколькими форумами за последние полгода Вы (или Ваша фирма) договорились о НЕРАСПРОСТРАНЕНИИ схем?
2. Аналогичный вопрос в отношении файлообменников
3. Сколько раз Вы (или Ваша фирма) подавали в суд на людей, которые незаконно используют схемы?


Буквально обожнюю - тих хто не викладує в інтернеті!
А ще більш вдячна тим, хто не скачує!!!!!
Відповім з задоволенням:
1. За остані 2 роки з 3 форумами не просто домовились, але й відверто співпрацюємо: надаємо деякі роботи безкоштовно за для того, аби не викладали самовільно! Є адекватні форумчани, є адекватні власники сайтів, і мені нема діла до того, що вони викладають схеми тих кому "байдуже". Але я не хочу бачити там свої схеми, і готова на співпрацювати. Більш ніж з 10 сайтів "змусили" прибрати, залучаючи правоохороні органи. Є, нажаль, не адекватні, що прохань та пропозицій не розуміють.
2.Складніше те, що на прохання видалити завжди видаляють, але замість однієї завтра вже буде 3 чи 10.
3. Поки що лише раз, до розгляду не дійшло, отримали вибачення та компенсацію. В випадках з інтернетом це дуже складно, треба витратити час для з'ясування фактичного місця реєстрації особи, аби позов мав шанси на задоволення.
Зараз все стало більш сумно бо є ТОРЕНТ, а там крайнього знайти часом дуже важко.

P.S.Стосовно схем, що Вас цікавлять. Перепрошую, але певно не дуже хотіли, бо ті, хто дійсно хочуть якусь схему(якої нема в наявності), звертаються до мене особисто і практично завжди на адекватне звернення отримують адекватну пропозицію вирішення питання.
Звісно, що на неадекватні прохання і реакція відповідна, так що прикол типу "Агов, редакторе, на дворі 21 століття, вишли схему в ПМ 4 грн на рахунок при нагоді кину!!!" - позитивної і доброї відповіді не отримає.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Seaside



З нами з: 15.02.11
Повідомлень: 9
Звідки: Житомир

ПовідомленняНаписане: четвер березня 03, 2011 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нещодавно знайшла один сайт, на ньому можна скачати навіть останній 51 номер "Настуні". Заради цікавості скачала (безкоштовно). Подивилася. Роздрукувала одну схему. Вишивати по ній проблематично, якість - лише для ознайомлення. Тепер буду шукати журнал. Одна проблема - в нашому місті продають "Настуню" лише в одній крамниці, і тільки старі номери. Нові возити не хочуть, кажуть - невигідно. А мені особисто подобається лише "Настуня". Схеми в інших журналах якісь, як на мене, примітивні. Я вже підписалася на "Настуню" з 2011 року. З нетерпінням чекаю на журнал і зичу Вам усьго найкращого, творчої наснаги та міцного здоров'я у переддень 8 Березня.
Ваша віддана шанувальниця.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер березня 03, 2011 11:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую!
Вам теж всього найкращого!
Буду вдячна Вам якщо в приватному листувані повідомите назву міста в якому проживаєте, думаю можливо налагодити поставку видання.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 2 з 6

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти