Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
монохромні вишивки хрестиком
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 08, 2008 2:15 pm    Тема повідомлення: монохромні вишивки хрестиком Відповісти цитуючи

Всі хто про монохромну вишивку щось знає-пишіть-буду рада поспілкуватись! Smile
чи можливо має схеми-поділіться будь ласка!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 18, 2008 11:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 18, 2008 11:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad :
чому всі дивляться а ніхто нічого не пише!!!!!!!!! Question Question Question Question
люди!!!!!!!!!ААААААААААААУУУУУУУУУУУ!
давайте спілкуватись! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 18, 2008 1:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт!
звичайно давайте спілкуватись!
Як ви відноситесь до картин що поєднують в собі силуетну роботу з квітковими композиціями?
Чи цікавить Вас література з монохромними та силуетними роботами?



str_18-20_s.jpg
 Описание:
 Размер файла:  3.75 KB
 Просмотрено:  32771 раз(а)

str_18-20_s.jpg



_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 19, 2008 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy Доброго Дня!
Як приємно бути почутим!!!!!!!!!!!
Оксано-так мені подобається контурна вишивка будь-яка!Але надаю перевагу:не одиноким силуєтам а комрозиціям у східному стилі!Квіти я взагалі не вишиваю!( Embarassed )можливо комусь і подобається але не мені!
Можливо у Вас є схемки????? Smile поділіться будь-ласка!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 19, 2008 1:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

розкажіть мені чи можу я отримати журнал "Настуня" для того щоб дізнатись чи варто його передлачувати?(познайомитись з ним не віртуально!)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 19, 2008 5:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В м. Луцьк в кіосках преси він є в продажу. Я запитаюсь про адреси, де саме його можна перглянути. Зараз в них на реалізації 2 чи навіть 3 номери. Таким чином, Ви зможете сформувати для себе уявлення про видання.
_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 9:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня Оксана!
Дякую за змістовну відповідь!
Тому як шукаючи цей журнал в кіосках продажу -нажаль відповідь була(нема і ніколи небуло! Sad )правда я запитувала по дорозі яка вела мене додому....так що все таки він є-але треба знайти скоріш всого спеціалізований магазинчик!
Повідомнте якщо буде нагода-адресу!
Дякую! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 10:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пані, Аня, журнал можна подивитись і навіть придбати в Луцьку: супермаркети "Глобус", "Тамтам" и "Вопак". Сподіваюсь Вам сподобається.
Доречі, Луцьк дуже чарівне й цікаве місто. Ми в минулому році провели в ньому чудово, цікаво й навіть корисно час на травневих святах.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 12:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую! Smile
Куплю-поділюсь враженням!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа серпня 20, 2008 2:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З нетерпінням чекатиму на ваші враження. Сподіваюсь також отримати поради та пропозиції, наприклад, що на вашу думку потрібно додати.
Доречі цікаво знати які саме монохромні розробки Вам до вподоби, можете навести приклад, чи фото готової вишитої картини виставити? Можливо я неврахувала саме Ваші інтересі та захоплення, тож матиму нагоду виправити ситуацію.

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 21, 2008 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня Оксано!
Придбавши Вашого журнала я була в захваті!!!!!!!!!!!
Гортаю і читаю:вірш про Настусю!Мою донечку також величати Анастасія!І вірш до схеми якнайкраще підходить-просто супер! Very Happy Very Happy
Найулюбленіший мій колір зелений!І Ваш Сайт І Журнал такого відтінку двічі супер!Схеми надзичайні-очі розбігаються!!!
Процвітання та успіху Вам; Very Happy Вашій родині та Вашому колективу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 21, 2008 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже Вам дякую за теплі слова!
Й Вам та Вашій Настуні здоров'я, натхнення та успіхів!
Мені дуже приємно, що Вам сподобалось видання.
Нагадую, що цікаво знати які саме монохромні розробки Вам до вподоби, можете навести приклад, чи фото готової вишитої картини виставити?

_________________
З повагою, Оксана Вишневська
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anna



З нами з: 08.08.08
Повідомлень: 20
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 21, 2008 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От з №23 і розпочну-танцюючі пари-супер!У подруги скоро день народження!Вона так любила проєкт"Танці з Зіркати"
А у планах-вишити силуєти(тобто контурно) "родинне коло"!-(ну на прикладі мама тато і я)можливо у Вас щось таке є?
Щодо готових робіт-вони роздарені !І фото нема Sad
Але тепер буду все фіксувати! Smile обіцяю!
Чому я раніше незареєструвалась??????Ну нічого -доречі вже замовила канву у Вашому онлайн магазинчику.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lyudmila



З нами з: 19.08.08
Повідомлень: 34
Звідки: м.Біла Церква

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 22, 2008 9:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приємно бачити, що форум "ожив"! Smile Поясніть мені, будь ласка, що таке монохромна вишивка Embarassed . Якщо я правильно зрозуміла, то це вишивка ниткою одного кольору. Якщо це так, то я маю одну таку роботу і можу надіслати фото на форум. Пані Оксано, на жаль я не знайшла у нашому місті номерів "Настуні" 9,10,11 за 2007 рік Crying or Very sad . Чи не знаєте Ви адреси Білій Церкві, де можна знайти журнал Question
До зустрічі на форумі Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Вишивка хрестом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти