Журнал Настуня
Русский
Українська
Крамничка Журнал Настуня Журнал Настуня
Найкраще
Журнал Настуня
З бабусиної скрині
Журнал Настуня
Для найдорожчих
Спілкування Секрети
рукоділля
Головна Конкурс
Вишивай та вигравай
Видавництво Місця продажу
журналу
Безкоштовні схеми
для вишивання
Лінки Контакти
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись   Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 
Полотно для рушників. Де взяти?!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи необхідний на сучасному весіллі Весільний рушник?
Обов'язково! І наречена має вишити його сама.
68%
 68%  [ 13 ]
Традиція є традиція, але можна й купити.
26%
 26%  [ 5 ]
Та кому треба ті рушники!
0%
 0%  [ 0 ]
Та кому треба те весілля!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 19

Автор Повідомлення
yashma



З нами з: 19.07.07
Повідомлень: 1
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: субота липня 21, 2007 10:32 am    Тема повідомлення: Полотно для рушників. Де взяти?! Відповісти цитуючи

Я не знаю як для інших традиційних рушників, але для ВЕСІЛЬНОГО необхідно використовувати цільне полотно без обрізних країв. Підкажіть будь-ласка де ж його можна взяти. Дуже хочеться зробити все правильно. А ще було б непогано знайти схеми вишивки родинного дерева. У "Настусі" чомусь не знайшла.

Оскільки на форумі тихо, буду дуже сподіватися на відповідь від модераторів Wink

_________________
Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало.
Два важных правила запомни для начала:
Ты лучше голодай, чем что попало есть,
И лучше будь один чем рядом с кем попало.
(О. Хаям)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: неділя липня 22, 2007 11:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О так, тут дуже тихо, але ще парочка таких як ми (нічого що я так по братерські?) і на форумі буде шумно! Very Happy
Стосовно рушників: сама з недавна задавалася тим самим питанням, але ні де не знайшла спеціального полотна. Продавець так на мене глянула, що можна було вмерти зі сміху Smile
А моя подруга була у Львові, бачила там у бабців (як я ії кусала!!! бо воно нічого не привезла). Ще кажуть що треба запитувати у тих, хто домотканням займається.
До речі ! Як було би чудово якби "Настуня" пропонувала би не лише схеми для рушників але і полотно. Ми би з радістю купили. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: неділя липня 22, 2007 11:16 pm    Тема повідомлення: Re: Полотно для рушників. Де взяти?! Відповісти цитуючи

" А ще було б непогано знайти схеми вишивки родинного дерева. У "Настусі" чомусь не знайшла."

А в якій саме техніці?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 23, 2007 9:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Я здивована, що знайти полотно для рушника дуже важко.
Декілька років тому я на своє весілля вишивала рушник. Знайти тканину для рушника було зовсім не важко. Я вишивала на звичайній "аіді" (вибаччте якщо не правильно написала), ця тканина мені подобається значно більше, до того ж вона зручніша. Купила тканину довжиною близько 2,5 метри, а шириною 1,5 м. Ділю тканину на чотири частини і отримую полотно для рушника. ( бока вдовжину обовязково зарублюю).
Моя ж подруга купувала спеціально лляну ткану, з якою проблем також немає. Вона взагалі продається в рулоні з обробленими вдовжну боками. Ширина тканини 30 см.
Якщо купувати в Києві, то купити можна на Подолі (житній ринок), на Петрівці, на Троещині, в магазині "Семеновская пряжа" (Лісовий масив), м-ни фурнітури та ін. Ще один варіант це через інтернет можна замовити на сайтах (хоббішоп та рукоделие). Сайти українські - доставка по Україні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа липня 25, 2007 12:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що за дива! Shocked Вчора залишила повідомлення, а сьогодні прийшла, а його нема! Crying or Very sad
Тому пишу знову.
Для весільного рушника не підходить канва з обрізним та підрубленим краєм.(в тому то і річ)
Нитка в рушнику повинна бути як річка - що тече від краю до краю! Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа липня 25, 2007 2:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже цікаво, вперше чую про те що в рушнику краї на повинні бути зарубленими. Shocked Звідки така інформація, дайте ссилочку, для того щою детально ознайомитися з такою інформацією. Доречі у мена знаойма бабуся вишиває весільні рушники бульше 15 рокув і збирає всю інформацію про весільні рушики. Такого вона теж не чула. Щож скільки живеш стільки й вчишся. Question
Що ж для рушника лишається готове полотно де не потрібно оборобляти краї. А його придбати зовсім не важко, головне бажання й час щоб поїхати в магазин та приббати Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа липня 25, 2007 8:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про весільні рушники я читала ще коли вчилася у пед училищи, був в нас такий предмет як народознавство. Але назву та автора книжки вже і не пригадаю!
А зовсім недавно читала інфо в журналі "Настуня". Якщо хочете вишлю вам на ел.пошту ці статті
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Luda



З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 14
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер липня 26, 2007 7:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую! Обовязково перечитаю журнал "Настюня". Для мене ця тема не є актуально, тому швидше за все не звернула уваги. А зараз дуже цікаво. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natali



З нами з: 25.07.07
Повідомлень: 9
Звідки: Кременчук

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 10:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вперше чую, що рушники не повинні бути з відрізними краями. Так вийшло, що я вишиваю рушники на замовлення, то ніхто навіть не задавав такі питання. Беру звичайну тканину для вишивання 2м довжиною і 1,5м шириною, ділю на три рушники, краї зарубляю. Але на західній Україні є полотняні полотнища для рушників і такі самі я бачила у Київі на Петрівці (ціну не пам'ятаю). В мене дуже великий вибір схем рушників - можу поділитись (якшо це можливо)...
_________________
Natali
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 8:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, а можна мені, будь ласочка? Rolling Eyes Мені дуже- дуже потрібно щось гарнюнє для рушничка чоловікові на юбілей нашого весілля. Таке шоб з претензією на юмор, але красиве.
Знаю, звучить дивно, а що робити, такий вже в мене чоловік! Laughing
До речі про весільний рушник: "Настуня" № 5,6. Читайте, дуже цікаво Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 6:08 pm    Тема повідомлення: Стосовно тканини для рушників! Відповісти цитуючи

Здоровенькі були, колеги по захопленю!
Тканина для весільного рушника має бути цільною й тільки цільною особливо для весільного!
я зараз добавлю цю тканину в продаж на сайт, але вона не занадто висакої якості й ширину має 37 см., при цьому вартує досить дешево 9,00 грн/м. Вона так сказать домоткана.
На даний момент знаходимось в стані очікування тканини для рушника шириною 45 см. ляної та бавовняної.
Сподіваюсь, що вона зявиться найближчим часом.
В разі потреби можна телефлнувати до редакції та перепитувати про наявність цікавого для Вас товару, тому, що відсутність його в інтернет магазині не обовязково говорить провідсутність його в нас!

З повагою, Оксана Вишневська



2.jpg
 Описание:
збільшений елемент рушника
 Размер файла:  41.23 KB
 Просмотрено:  52048 раз(а)

2.jpg



1.jpg
 Описание:
Рушник весільний, вишитий на цільному полотні з незарубленими краями.
Ширина 37 см.
схему дивіться в "Настуні" №14
 Размер файла:  27.34 KB
 Просмотрено:  52049 раз(а)

1.jpg


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
monya



З нами з: 13.07.07
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 9:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми дуже на це сподівалися!
Я стосовно тканини для рушників Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Редактор
Модератор форуму


З нами з: 25.04.07
Повідомлень: 738
Звідки: Київ, Україна

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 11:39 am    Тема повідомлення: ;) Відповісти цитуючи

До чого тут сподівання?
Зайдіть в крамничку Воно є в продажу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ruslana



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 06, 2007 11:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже шкода, що тканина ця не занадто високої якості.... Також шкода, що не можна подивитися на неї, щоб оцінити цю якість....

Збираюся вишивати весільного рушника.

Скажіть, будь ласка, якщо зробити так:
Luda написав:
Я вишивала на звичайній "аіді" ця тканина мені подобається значно більше, до того ж вона зручніша. Купила тканину довжиною близько 2,5 метри, а шириною 1,5 м. Ділю тканину на чотири частини і отримую полотно для рушника. ( бока вдовжину обовязково зарублюю).

Зарублювати потрібно до початку роботи чи після? Вручну?

Якої довжини повинен бути рушник: 2,2-2,5 м?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Grebublya



З нами з: 07.10.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 07, 2007 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. У мене лише самий перший рушник був вишитий на звичайні канві, адже років 8 назад у нас не дуже чули що існує рушникова канва. Але з тих пір, як вона з'явилась в місті у продажу - купую тільки ії, на такі тканині набагато краще та й вигляд значно приємніший. В загалі коли вишиваю рушник - таке задоволення отримую, мало з чим можна порівняти! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Настуня -> Рушники Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Всі повідомлення, що містять спробу порушення авторського права будь-якого виробника будуть видалятись без попередження

  Крамничка     Журнал Настуня     Видавництво   Схеми
  для вишивання  
(безкоштовно)
  Спілкування   Секрети
   рукоділля   
  Контакти